מה זה אחסון אתרים – Hosting Services ?

המושג "אחסון אתרים" הוא שירות המאפשר לחברות, עסקים ואנשים פרטיים שלהם אתרי תדמית, סחר וחנויות און ליין להופיע ולהציג את האתרים באינטרנט. ככלל, אתרי אינטרנט מאוחסנים במחשבים הנקראים שרתים, (Servers) חברות האחסון מאחסנות את כל הקבצים המרכיבים את האתר בשרתים והופכים את התוכן לזמין לצפייה באינטרנט. אנו מעניקים לכם שירותי אחסון ותמיכה.
התהליך הינו פשוט: כאשר אדם מבקש לגלוש באתר הוא יקליד את כתובת האתר (URL) בדפדפן (Browser) ובעזרת רשת האינטרנט הדפדפן ישלח בקשה לשרת בכדי לקבל את התוכן. חשוב לדעת כי סוג האחסון וכמות המשאבים המוקצים בשרת תלויים בסוג האחסון. הסוגים העיקריים של אחסון אתרים הם אחסון משותף, פרטי ו.VPS.- סוגי האחסון השונים נבדלים זה מזה ע”י טכנולוגיה, ניהול מהירות תגובה, אבטחה ושירותים נוספים.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

מה זה פופ אפ?

פופ-אפ הוא חלונית קטנה שקופצת באתר שלנו ועוזרת להנעה לפעולה. השימוש העיקרי בפופ-אפים הוא להודיע על מבצעים באתר/להרשמה לניוזלטר ולהוביל גולשים באתר למיקומים אחרים באתר.
בעלי אתרים, משווקים באינטרנט ובעיקר עסקים המנהלים חנויות און ליין מבינים ויודעים כי "פופאפים" יכולים לעזור להם הרבה מעבר להרחבת רשימת התפוצה שלהם. הם מבינים כי "פופאפים" עשויים במקצועיות יכולים לעזור מאד בהגדלת רשימת תפוצה, איסוף לידים, קבלת טלפונים, הגדלת מכירות, שיפור הזרימה של הגולשים אל האתר והנעתם לבצע פעולה אקטיבית לבצע רכישות. מודעות "פופ אפ" יכולות להתאים לכל סוגי האתרים: אתרים שמציעים שירותים, אתרי תדמית, אתרי סחר ומכירות און ליין, בלוגים, פורטלים וגם בעבור דפי נחיתה.

מהו ניוזלטר?

זהו דיוור אלקטרוני שמהווה שיטה איכותית מאוד לצורך שיווק ופרסום עסקים. מדי פעם בפעם העסק שיוצר לו רשימת לקוחות פוטנציאלים, שולח להם מכתב אלקטרוני המכיל דיווח אודות מבצעים או מידע על העסק. ההתמקדות בקהל יעד והפניה האישית אליהם באמצעות מכתב אלקטרוני, מהווה כלי שיווק חזק מאוד לכל עסק.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים