מהן תוסף וורדפרס (Plugin)?

תוסף, בלועזית פלאגין Plugin, והוא קוד המתחבר לאתר הוורדפרס .WordPress – במילים אחרות התוסף משמש להרחבת הפונקציונליות הבסיסית של וורדפרס. במקום לערוך את הקודים המקוריים של וורדפרס, ניתן לבצע שימוש בתוספים לצורך הרחבת היכולות של תבנית הוורדפרס. קל מאוד להתקין תוספים ולבצע בעזרתם התאמות של קודים לאתר.
תוספים שונים מיודעים לביצוע פעולות לדוגמה: תוספי אבטחה, תוספי עיצוב ובנייה, תוספים לאופטימיזציה ועוד סוגים רבים. כאשר הפונקציונליות של התוסף אינה נדרשת יותר שונות, ניתן ״לכבות״ את התוסף ולמחוק אותו. בנוסף ניתן לרכוש מחוץ למערכת הוורדפרס תוספים ״פרימיום״ בתשלום אשר ישפרו ויעצימו את הפונקציונליות הבסיסית של התוספים עוד יותר.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

מה זה פופ אפ?

פופ-אפ הוא חלונית קטנה שקופצת באתר שלנו ועוזרת להנעה לפעולה. השימוש העיקרי בפופ-אפים הוא להודיע על מבצעים באתר/להרשמה לניוזלטר ולהוביל גולשים באתר למיקומים אחרים באתר.
בעלי אתרים, משווקים באינטרנט ובעיקר עסקים המנהלים חנויות און ליין מבינים ויודעים כי "פופאפים" יכולים לעזור להם הרבה מעבר להרחבת רשימת התפוצה שלהם. הם מבינים כי "פופאפים" עשויים במקצועיות יכולים לעזור מאד בהגדלת רשימת תפוצה, איסוף לידים, קבלת טלפונים, הגדלת מכירות, שיפור הזרימה של הגולשים אל האתר והנעתם לבצע פעולה אקטיבית לבצע רכישות. מודעות "פופ אפ" יכולות להתאים לכל סוגי האתרים: אתרים שמציעים שירותים, אתרי תדמית, אתרי סחר ומכירות און ליין, בלוגים, פורטלים וגם בעבור דפי נחיתה.

מהו ניוזלטר?

זהו דיוור אלקטרוני שמהווה שיטה איכותית מאוד לצורך שיווק ופרסום עסקים. מדי פעם בפעם העסק שיוצר לו רשימת לקוחות פוטנציאלים, שולח להם מכתב אלקטרוני המכיל דיווח אודות מבצעים או מידע על העסק. ההתמקדות בקהל יעד והפניה האישית אליהם באמצעות מכתב אלקטרוני, מהווה כלי שיווק חזק מאוד לכל עסק.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים