מהן תוסף וורדפרס (Plugin)?

תוסף, בלועזית פלאגין Plugin, והוא קוד המתחבר לאתר הוורדפרס .WordPress – במילים אחרות התוסף משמש להרחבת הפונקציונליות הבסיסית של וורדפרס. במקום לערוך את הקודים המקוריים של וורדפרס, ניתן לבצע שימוש בתוספים לצורך הרחבת היכולות של תבנית הוורדפרס. קל מאוד להתקין תוספים ולבצע בעזרתם התאמות של קודים לאתר.
תוספים שונים מיודעים לביצוע פעולות לדוגמה: תוספי אבטחה, תוספי עיצוב ובנייה, תוספים לאופטימיזציה ועוד סוגים רבים. כאשר הפונקציונליות של התוסף אינה נדרשת יותר שונות, ניתן ״לכבות״ את התוסף ולמחוק אותו. בנוסף ניתן לרכוש מחוץ למערכת הוורדפרס תוספים ״פרימיום״ בתשלום אשר ישפרו ויעצימו את הפונקציונליות הבסיסית של התוספים עוד יותר.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

הסודות לקידום אתרים בגוגל: איך להפוך את האתר שלך לכוכב SEO!

בעידן הדיגיטלי, קידום אתרים (SEO) הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלך באינטרנט. SEO לא רק משפר את הנראות שלך במנועי החיפוש, אלא גם תורם לשיפור חווית המשתמש, נגישות האתר ואפילו יכול לחסוך כסף על קידום ממומן. במאמר זה נסקור את הכלים והשיטות המובילות לקידום האתר שלך בגוגל, ונראה איך הם יכולים לסייע לך להוביל את התחרות.

כך תעצבו אתר שמתאים לכל מכשיר: המדריך המלא לעיצוב רספונסיבי!

בעידן שבו הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים נייחים ועד לסמארטפונים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות הכרחי לכל אתר. עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר שלכם ייראה ויתפקד מצוין בכל מכשיר, ובכך משפר את חווית המשתמש ומעלה את שביעות הרצון של הגולשים. במאמר הזה נבחן את היתרונות של עיצוב רספונסיבי, נציג כלים שיעזרו לכם בפיתוח רספונסיבי, ונדגים איך אתרים מובילים מיישמים אותו בהצלחה.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים