מה זה SSL?

ראשי תיבות של ,Secure Sockets Layer SSL הינו פרוטוקול הצפנת מידע ברשת, היוצר חיבור מאובטח ומוגן בין המחשב שלנו, הגולשים לבין אתר אינטרנט. הפרוטוקול הזה נמצא בשימוש נרחב לכל אתר או דף רשת הדורשים שהמידע המועבר בינם לבין המחשב של הגולש ובחזרה יהיה מוצפן ופרטי, כך שלא יהיה ניתן להתחקות אחריו ולפענח אותו. למשל בעמודי התשלום שם הרוכשים מתבקשים למסור פרטים רגישים כמו כתובות מגורים או מספר כרטיס אשראי. כיום, הטכנולוגיה נמצאת בשימוש לא רק באתרי מסחר מקוון, אלא גם באתרים תדמיתיים המכילים מידע אישי כמו שירותי דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, ועוד.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

מה זה פופ אפ?

פופ-אפ הוא חלונית קטנה שקופצת באתר שלנו ועוזרת להנעה לפעולה. השימוש העיקרי בפופ-אפים הוא להודיע על מבצעים באתר/להרשמה לניוזלטר ולהוביל גולשים באתר למיקומים אחרים באתר.
בעלי אתרים, משווקים באינטרנט ובעיקר עסקים המנהלים חנויות און ליין מבינים ויודעים כי "פופאפים" יכולים לעזור להם הרבה מעבר להרחבת רשימת התפוצה שלהם. הם מבינים כי "פופאפים" עשויים במקצועיות יכולים לעזור מאד בהגדלת רשימת תפוצה, איסוף לידים, קבלת טלפונים, הגדלת מכירות, שיפור הזרימה של הגולשים אל האתר והנעתם לבצע פעולה אקטיבית לבצע רכישות. מודעות "פופ אפ" יכולות להתאים לכל סוגי האתרים: אתרים שמציעים שירותים, אתרי תדמית, אתרי סחר ומכירות און ליין, בלוגים, פורטלים וגם בעבור דפי נחיתה.

מהו ניוזלטר?

זהו דיוור אלקטרוני שמהווה שיטה איכותית מאוד לצורך שיווק ופרסום עסקים. מדי פעם בפעם העסק שיוצר לו רשימת לקוחות פוטנציאלים, שולח להם מכתב אלקטרוני המכיל דיווח אודות מבצעים או מידע על העסק. ההתמקדות בקהל יעד והפניה האישית אליהם באמצעות מכתב אלקטרוני, מהווה כלי שיווק חזק מאוד לכל עסק.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים