מה זה SSL?

ראשי תיבות של ,Secure Sockets Layer SSL הינו פרוטוקול הצפנת מידע ברשת, היוצר חיבור מאובטח ומוגן בין המחשב שלנו, הגולשים לבין אתר אינטרנט. הפרוטוקול הזה נמצא בשימוש נרחב לכל אתר או דף רשת הדורשים שהמידע המועבר בינם לבין המחשב של הגולש ובחזרה יהיה מוצפן ופרטי, כך שלא יהיה ניתן להתחקות אחריו ולפענח אותו. למשל בעמודי התשלום שם הרוכשים מתבקשים למסור פרטים רגישים כמו כתובות מגורים או מספר כרטיס אשראי. כיום, הטכנולוגיה נמצאת בשימוש לא רק באתרי מסחר מקוון, אלא גם באתרים תדמיתיים המכילים מידע אישי כמו שירותי דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות, ועוד.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

הסודות לקידום אתרים בגוגל: איך להפוך את האתר שלך לכוכב SEO!

בעידן הדיגיטלי, קידום אתרים (SEO) הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלך באינטרנט. SEO לא רק משפר את הנראות שלך במנועי החיפוש, אלא גם תורם לשיפור חווית המשתמש, נגישות האתר ואפילו יכול לחסוך כסף על קידום ממומן. במאמר זה נסקור את הכלים והשיטות המובילות לקידום האתר שלך בגוגל, ונראה איך הם יכולים לסייע לך להוביל את התחרות.

כך תעצבו אתר שמתאים לכל מכשיר: המדריך המלא לעיצוב רספונסיבי!

בעידן שבו הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים נייחים ועד לסמארטפונים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות הכרחי לכל אתר. עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר שלכם ייראה ויתפקד מצוין בכל מכשיר, ובכך משפר את חווית המשתמש ומעלה את שביעות הרצון של הגולשים. במאמר הזה נבחן את היתרונות של עיצוב רספונסיבי, נציג כלים שיעזרו לכם בפיתוח רספונסיבי, ונדגים איך אתרים מובילים מיישמים אותו בהצלחה.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים