מה זה טייטל הראשי (H1)?

הטייטל הראשי (H1) הוא הכותרת של כל עמוד באתר, אשר תופיע בגוגל בעת חיפוש רלוונטי. על אף שגוגל יכול להציג בעצמו טייטל אשר נמשך מתוך האתר, עדיף שאיש מקצוע העוסק בתחום הקידום יצור טייטל ייחודי לכל עמוד באתר. כאשר מגדירים טייטל יש להקפיד שלא לחרוג מ- 60 תווים, על מנת שהטייטל לא יחתך בגוגל. כמו כן, יש להקפיד על שילוב מילות המפתח ועדיף למקם אותן כמילים אשר פותחות את הטייטל. את שם העסק יש לשלב במילים אשר סוגרות את הטייטל ובין לבין יש צורך להשתמש במלל שיווקי איכותי אשר יניע את הגולש לפעולה.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

הסודות לקידום אתרים בגוגל: איך להפוך את האתר שלך לכוכב SEO!

בעידן הדיגיטלי, קידום אתרים (SEO) הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלך באינטרנט. SEO לא רק משפר את הנראות שלך במנועי החיפוש, אלא גם תורם לשיפור חווית המשתמש, נגישות האתר ואפילו יכול לחסוך כסף על קידום ממומן. במאמר זה נסקור את הכלים והשיטות המובילות לקידום האתר שלך בגוגל, ונראה איך הם יכולים לסייע לך להוביל את התחרות.

כך תעצבו אתר שמתאים לכל מכשיר: המדריך המלא לעיצוב רספונסיבי!

בעידן שבו הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים נייחים ועד לסמארטפונים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות הכרחי לכל אתר. עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר שלכם ייראה ויתפקד מצוין בכל מכשיר, ובכך משפר את חווית המשתמש ומעלה את שביעות הרצון של הגולשים. במאמר הזה נבחן את היתרונות של עיצוב רספונסיבי, נציג כלים שיעזרו לכם בפיתוח רספונסיבי, ונדגים איך אתרים מובילים מיישמים אותו בהצלחה.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים