מהי היררכיה באתר?

דירוג דפי האתר בהתאם לחשיבות הצגתם. היררכיה בתוכן האתר ובדפי האתר, מציגה לגוגל אתר מסודר, לצורך הצגתו בתוצאות החיפוש ומשפיעה על חווית הגלישה באתר לחיוב. אתר ללא היררכיה הוא אתר השורר בו אי סדר והדבר יכול לפגוע בדירוג שלו על ידי גוגל ובאופן הצגתו לגולש יתכן פעמים שגוגל יבחר להציג בתוצאות החיפוש דפים מהאתר אשר פחות רלוונטיים להצגה לדעתו של בעל האתר. היררכיה היא תהליך שכדאי לבצע לאחר תהליך אפיון ובניית האסטרטגיה טרום התחלת בניית האתר.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

הסודות לקידום אתרים בגוגל: איך להפוך את האתר שלך לכוכב SEO!

בעידן הדיגיטלי, קידום אתרים (SEO) הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלך באינטרנט. SEO לא רק משפר את הנראות שלך במנועי החיפוש, אלא גם תורם לשיפור חווית המשתמש, נגישות האתר ואפילו יכול לחסוך כסף על קידום ממומן. במאמר זה נסקור את הכלים והשיטות המובילות לקידום האתר שלך בגוגל, ונראה איך הם יכולים לסייע לך להוביל את התחרות.

כך תעצבו אתר שמתאים לכל מכשיר: המדריך המלא לעיצוב רספונסיבי!

בעידן שבו הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים נייחים ועד לסמארטפונים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות הכרחי לכל אתר. עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר שלכם ייראה ויתפקד מצוין בכל מכשיר, ובכך משפר את חווית המשתמש ומעלה את שביעות הרצון של הגולשים. במאמר הזה נבחן את היתרונות של עיצוב רספונסיבי, נציג כלים שיעזרו לכם בפיתוח רספונסיבי, ונדגים איך אתרים מובילים מיישמים אותו בהצלחה.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים