מהי ההגדרה לאתר אינטרנט – Website?

אתר אינטרנט מכל סוג הוא אוסף של דפי אינטרנט ותוכן המזוהה על ידי שם דומיין משותף ומתפרסם בשרת אינטרנט. אתר אינטרנט לעיתים קרובות יציג דף ראשי ומערכת ניווט המכילה קישורים שונים בין דפי האתר, פוסטים, כתבות, מוצרים וכו׳. חשוב כי תדעו כי כל האתרים הנגישים לציבור בארץ ובעולם, מהווים יחד את האינטרנט אותו אנו מכירים.
לכל אחד ניתן לגשת ״לגלוש״ באתרי אינטרנט השונים בעזרת יישום או תוכנה הנקראת דפדפן אינטרנט או באנגלית .(Browser) הגלישה באתרים מתאפשרת למשתמשים במגוון רחב של מכשירים, כולל מחשבים שולחנים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים חכמים.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

מה זה פופ אפ?

פופ-אפ הוא חלונית קטנה שקופצת באתר שלנו ועוזרת להנעה לפעולה. השימוש העיקרי בפופ-אפים הוא להודיע על מבצעים באתר/להרשמה לניוזלטר ולהוביל גולשים באתר למיקומים אחרים באתר.
בעלי אתרים, משווקים באינטרנט ובעיקר עסקים המנהלים חנויות און ליין מבינים ויודעים כי "פופאפים" יכולים לעזור להם הרבה מעבר להרחבת רשימת התפוצה שלהם. הם מבינים כי "פופאפים" עשויים במקצועיות יכולים לעזור מאד בהגדלת רשימת תפוצה, איסוף לידים, קבלת טלפונים, הגדלת מכירות, שיפור הזרימה של הגולשים אל האתר והנעתם לבצע פעולה אקטיבית לבצע רכישות. מודעות "פופ אפ" יכולות להתאים לכל סוגי האתרים: אתרים שמציעים שירותים, אתרי תדמית, אתרי סחר ומכירות און ליין, בלוגים, פורטלים וגם בעבור דפי נחיתה.

מהו ניוזלטר?

זהו דיוור אלקטרוני שמהווה שיטה איכותית מאוד לצורך שיווק ופרסום עסקים. מדי פעם בפעם העסק שיוצר לו רשימת לקוחות פוטנציאלים, שולח להם מכתב אלקטרוני המכיל דיווח אודות מבצעים או מידע על העסק. ההתמקדות בקהל יעד והפניה האישית אליהם באמצעות מכתב אלקטרוני, מהווה כלי שיווק חזק מאוד לכל עסק.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים