מהי ההגדרה לאתר אינטרנט – Website?

אתר אינטרנט מכל סוג הוא אוסף של דפי אינטרנט ותוכן המזוהה על ידי שם דומיין משותף ומתפרסם בשרת אינטרנט. אתר אינטרנט לעיתים קרובות יציג דף ראשי ומערכת ניווט המכילה קישורים שונים בין דפי האתר, פוסטים, כתבות, מוצרים וכו׳. חשוב כי תדעו כי כל האתרים הנגישים לציבור בארץ ובעולם, מהווים יחד את האינטרנט אותו אנו מכירים.
לכל אחד ניתן לגשת ״לגלוש״ באתרי אינטרנט השונים בעזרת יישום או תוכנה הנקראת דפדפן אינטרנט או באנגלית .(Browser) הגלישה באתרים מתאפשרת למשתמשים במגוון רחב של מכשירים, כולל מחשבים שולחנים, מחשבים ניידים, טאבלטים וטלפונים חכמים.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

הסודות לקידום אתרים בגוגל: איך להפוך את האתר שלך לכוכב SEO!

בעידן הדיגיטלי, קידום אתרים (SEO) הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלך באינטרנט. SEO לא רק משפר את הנראות שלך במנועי החיפוש, אלא גם תורם לשיפור חווית המשתמש, נגישות האתר ואפילו יכול לחסוך כסף על קידום ממומן. במאמר זה נסקור את הכלים והשיטות המובילות לקידום האתר שלך בגוגל, ונראה איך הם יכולים לסייע לך להוביל את התחרות.

כך תעצבו אתר שמתאים לכל מכשיר: המדריך המלא לעיצוב רספונסיבי!

בעידן שבו הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים נייחים ועד לסמארטפונים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות הכרחי לכל אתר. עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר שלכם ייראה ויתפקד מצוין בכל מכשיר, ובכך משפר את חווית המשתמש ומעלה את שביעות הרצון של הגולשים. במאמר הזה נבחן את היתרונות של עיצוב רספונסיבי, נציג כלים שיעזרו לכם בפיתוח רספונסיבי, ונדגים איך אתרים מובילים מיישמים אותו בהצלחה.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים