מהי סליקה בטוחה לעסק שלך בקלות! גם במפגש פיזי וגם במסחר אלקטרוני?

כיום קיימות שתי הטכנולוגיות EMV למכירות בעולם הפיזי ו- 3D Secure לעסקאות מסחר אלקטרוני. הן מספקות פתרון סליקה עם אימות מוגבר, ואבטחה משופרת ובכך קטן הסיכוי להונאות והפסדים כספים מעסקאות בכרטיסי אשראי לא תקינים או גנובים. העלויות סבירות והן שוות לכל חברה או בית עסק וללא צורך בהשקעות כבדות.

העתיד – שילוב מנצח בין אתר מסחר אלקטרוני לקופה רושמת חכמה.

זהו הטרנד החדש. בימינו, נעשה חיוני עבור סוחרים להציע ללקוחותיהם חוויה נוחה ורציפה בין הרכישות אונליין לחנויות הפיזיות. לכן, היה וברצונכם להביא את העסק שלכם ליעדים גבוהים יותר על ידי שיפור חווית הקנייה של הלקוחות נכון יהיה, לבצע אינטגרציה בין החנות האינטרנטית למערכת קופה רושמת POS.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

הסודות לקידום אתרים בגוגל: איך להפוך את האתר שלך לכוכב SEO!

בעידן הדיגיטלי, קידום אתרים (SEO) הוא אחד הכלים החשובים ביותר להצלחת העסק שלך באינטרנט. SEO לא רק משפר את הנראות שלך במנועי החיפוש, אלא גם תורם לשיפור חווית המשתמש, נגישות האתר ואפילו יכול לחסוך כסף על קידום ממומן. במאמר זה נסקור את הכלים והשיטות המובילות לקידום האתר שלך בגוגל, ונראה איך הם יכולים לסייע לך להוביל את התחרות.

כך תעצבו אתר שמתאים לכל מכשיר: המדריך המלא לעיצוב רספונסיבי!

בעידן שבו הגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מגוון רחב של מכשירים, החל ממחשבים נייחים ועד לסמארטפונים וטאבלטים, עיצוב רספונסיבי הפך להיות הכרחי לכל אתר. עיצוב רספונסיבי מבטיח שהאתר שלכם ייראה ויתפקד מצוין בכל מכשיר, ובכך משפר את חווית המשתמש ומעלה את שביעות הרצון של הגולשים. במאמר הזה נבחן את היתרונות של עיצוב רספונסיבי, נציג כלים שיעזרו לכם בפיתוח רספונסיבי, ונדגים איך אתרים מובילים מיישמים אותו בהצלחה.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים