מהי סליקה בטוחה לעסק שלך בקלות! גם במפגש פיזי וגם במסחר אלקטרוני?

כיום קיימות שתי הטכנולוגיות EMV למכירות בעולם הפיזי ו- 3D Secure לעסקאות מסחר אלקטרוני. הן מספקות פתרון סליקה עם אימות מוגבר, ואבטחה משופרת ובכך קטן הסיכוי להונאות והפסדים כספים מעסקאות בכרטיסי אשראי לא תקינים או גנובים. העלויות סבירות והן שוות לכל חברה או בית עסק וללא צורך בהשקעות כבדות.

העתיד – שילוב מנצח בין אתר מסחר אלקטרוני לקופה רושמת חכמה.

זהו הטרנד החדש. בימינו, נעשה חיוני עבור סוחרים להציע ללקוחותיהם חוויה נוחה ורציפה בין הרכישות אונליין לחנויות הפיזיות. לכן, היה וברצונכם להביא את העסק שלכם ליעדים גבוהים יותר על ידי שיפור חווית הקנייה של הלקוחות נכון יהיה, לבצע אינטגרציה בין החנות האינטרנטית למערכת קופה רושמת POS.

עוד מונחים שאולי יעניינו אותך

מה זה פופ אפ?

פופ-אפ הוא חלונית קטנה שקופצת באתר שלנו ועוזרת להנעה לפעולה. השימוש העיקרי בפופ-אפים הוא להודיע על מבצעים באתר/להרשמה לניוזלטר ולהוביל גולשים באתר למיקומים אחרים באתר.
בעלי אתרים, משווקים באינטרנט ובעיקר עסקים המנהלים חנויות און ליין מבינים ויודעים כי "פופאפים" יכולים לעזור להם הרבה מעבר להרחבת רשימת התפוצה שלהם. הם מבינים כי "פופאפים" עשויים במקצועיות יכולים לעזור מאד בהגדלת רשימת תפוצה, איסוף לידים, קבלת טלפונים, הגדלת מכירות, שיפור הזרימה של הגולשים אל האתר והנעתם לבצע פעולה אקטיבית לבצע רכישות. מודעות "פופ אפ" יכולות להתאים לכל סוגי האתרים: אתרים שמציעים שירותים, אתרי תדמית, אתרי סחר ומכירות און ליין, בלוגים, פורטלים וגם בעבור דפי נחיתה.

מהו ניוזלטר?

זהו דיוור אלקטרוני שמהווה שיטה איכותית מאוד לצורך שיווק ופרסום עסקים. מדי פעם בפעם העסק שיוצר לו רשימת לקוחות פוטנציאלים, שולח להם מכתב אלקטרוני המכיל דיווח אודות מבצעים או מידע על העסק. ההתמקדות בקהל יעד והפניה האישית אליהם באמצעות מכתב אלקטרוני, מהווה כלי שיווק חזק מאוד לכל עסק.

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי הקמת חנות

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי עמוד נחיתה

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי קידום אורגני

תשאירו שם וטלפון
אחזור אליכם לגבי בניית אתרים